Tüm süreçlerin birer birer yeniden organize edilmesi, sistemlerin standartlaşması, dökümantasyon sisteminin geliştirilmesi, mimari yapı ve dekorasyonun yenilenmesiyle daha da modernleşen merkezlerimizde , hedef, hastalarına “önce hasta” diyebilen ve sürekli yenilenerek gelişen bir kurum olmaya devam etmek.

PARMAKLA GÖSTERİLEBİLMEK…

Gelir düzeyi ve sosyal konumu ( sosyo-ekonomik statüsü) ne olursa olsun tüm insanlara, insan olarak hak ettiği tıbbi görüntüleme ve tanı hizmetini güvenilir ( doğru ve eksiksiz), hızlı ve ulaşılabilir fiyatlarla sunmak, ihtiyaç duyduğu destek, sevecenlik ve yakınlığı göstermek, aynı zamanda bunu gerçekleştirecek ekibi oluşturmak, en uygun çalışma ortamını hazırlamak misyonumuzun genel hatlarını belirlemektedir. Ayrıca hastamızın ihtiyaç duyabileceği her türlü desteğin verilmesi, bu desteği verecek ekibin teknolojik donanım dahil her türlü isteğinin karşılanması, insana değer veren yaklaşımların uygulanması ve sonuç olarak da hasta doktor memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılması kalite kültürümüzün temel yapı taşlarıdır.
Güncel Tıp Görüntüleme ve Tanı Merkezi olarak amacımız, içinde bulunduğumuz sektörde parmakla gösterilecek kadar örnek, sürekli takip edilecek kadar lider bir merkez olmak ve markamızla birlikte misyonumuza uygun bölgeler öncelikli olmak üzere hizmet ağımızı genişletmektir.

HER AÇIDAN AVANTAJLIYIZ, AVANTAJLISINIZ.

Güncel Tıp Görüntüleme ve Tanı Merkezi olarak size, en fazla 24 saat ( Bir iş günü) içinde randevu veriyoruz.
– Sonuçlarınızı da çekimden sonra en fazla bir iş günü içerisinde veriyoruz.

– Hızlı doğru çekim hızlı doğru sonuçla hasta ve doktor memnuniyetini en üst seviyede sağlıyoruz.

– Kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde acısız ve zahmetsiz teşhis yapmaktayız.

– Tanı raporunu istenildiği takdirde doğrudan doktorunuza iletmekteyiz.

– Konumu itibariyle de çok avantajlı olan merkezlerimiz de, her türlü ihtiyacınıza uygun çözüm bulmayı ilke edinen merkezlerimizde yapılan hizmetin karşılını da olması gerektiği gibi ekonomik, ulaşılabilir olarak belirlemekteyiz.